Kvinta vítězem ŠFL!

Dnešní fotbalové odpoledne bylo velmi napínavé. Hrálo se totiž o medaile a celkové umístění v populární Školní fotbalové lize.

K prvnímu utkání o 🥉medaile nastoupily týmy 8.G a 4.G. Zápas to byl vyrovnaný až do samého konce a o vítězi musely rozhodnout pokutové kopy. Borci z 8.G měli přesnější mušku a nakonec zvítězili 3:2 a obsadili třetí místo.

Do finále zaslouženě postoupily nejlepší týmy dlouhodobé soutěže 6.G a předlonští vítězové z 5.G.

V prvním poločase byla znát větší fotbalovost kluků z 5.G, když si vypracovali náskok už 3:1. Ve druhé půli ovšem hráči sexty zabrali, na soupeře zatlačili a hned několikrát byli velmi velmi blízko vyrovnání na 3:3. V koncovce ale nedokázali být dostatečně přesní a na srovnání výsledku nakonec nedosáhli.