Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

Domov mládeže Šalounova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1300 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 130 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

 

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Zář
24

Běh na rozhlednu pro Sluníčko

Studenti prvního ročníku sociální činnosti a gymnaziální třídy 4.G se účastnili v neděli dne 24. září 2023 charitativní akce Běh na rozhlednu pro Sluníčko, kterou…

Číst více
Zář
21

Zapojení našich studentů do festivalu - Jičín město pohádky

Festival „Jičín město pohádky“ začal tradičním pohádkovým průvodem ve středu 13. 9. 2023 a starosta města předal dětem klíč od městské brány. Během festivalu byly…

Číst více
Zář
12

Příprava na festival - Jičín město pohádky

Výtvarnice Petita Kůsová seznamuje studentky oboru sociální činnosti na  domově mládeže s výtvarnými dílničkami na festival "Jičín město pohádky". Studentky i letos budou pomáhat při…

Číst více
Čvn
22

Výjezd na kolech okolo Hořic

Ve svém volném čase si studentky prvního ročníku sociální činnosti vyjely se svojí skupinovou vychovatelkou paní Dufkovou na kolech po okolí Hořic.

Číst více
Čvn
20

Výstava prací studentů SPŠKS

V rámci výchovy k výtvarnému umění studentky 1. ročníku sociální činnosti shlédly se svojí skupinovou vychovatelkou paní Dufkovou práce studentů SPŠKS.

Číst více
Čvn
20

Doprovod klientů do muzea

Naši studenti z oboru sociální činnost a ošetřovatel s paní vychovatelkou Douskovou doprovodili klienty z Domova bez bariér na besedu do muzea.

Číst více