Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

Domov mládeže Šalounova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1100 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 89 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Piškotové rolády

18.1.2022 Praktická výuka pečení a zdobení piškotové rolády s paní vychovatelkou Douskovou.

Čokoládové odpoledne

11.- 13.1.2022 čokoládové odpoledne s paní vychovatelkou Douskovou.

Společenská hra

Společenská zábavná stolní hra s paní vychovatelkou Dufkovou.

Pro

Předání vánočních přáníček

Žákyně sociální činnosti společně s paní vychovatelkou Douskovou předali vánoční přáníčka v Domově bez bariér.

Pro

Výroba vánočních přáníček

Výroba vánočních přáníček s paní vychovatelkou Douskovou.