Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

Domov mládeže Šalounova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1300 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 130 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Bře
15

Čokoládové posezení

Čokoládové posezení s paní vychovatelkou Douskovou.

22

Valentýnské čajové posezení

Valentýnské čajové posezení s paní vychovatelkou Tomáškovou.

20

Výroba velikonočních přáníček

Příprava materiálu na velikonoční přáníčka s paní vychovatelkou Douskovou z večera 19. února 2024.

19

Studentky domova mládeže pod vedením vychovatelky pí Dufkové uspořádaly sbírku "Bleší trh". Akce se účastnili nejen studenti ale i zaměstnanci školy. Za vybranou částku budou…

Led
26

Pečení jablko-rybízového moučníku

S paní vychovatelkou Douskovou na domově mládeže děvčata upekla jablko-rybízový moučník.