Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

Domov mládeže Šalounova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1300 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 95 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Rakytníkový perník

21. 6. 2022 Příprava a pečení rakytníkového perníku s paní vychovatelkou Douskovou a s praktikantkou Petrou Dolenskou.

Spolupráce s Domovem seniorů

14. 6. 2022 Po mnohaleté spolupráci s Domovem seniorů jsme byli požádáni, zda bychom nepomohli sestřičkám s vyjížďkou babiček a dědečků na procházku. Bylo krásné…

Domov bez bariér

15. 6. 2022 v Domově bez bariér s paní učitelkou Špicarovou a s paní vychovatelkou Douskovou.

Třešňová bublanina

13. 6. 2022 Příprava a pečení třešňové bublaniny s paní vychovatelkou Douskovou.

Pečení muffinů

8.6.2022 Příprava a pečení muffin s paní vychovatelkou Douskovou a s praktikantkou Petrou Dolenskou.