Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

Domov mládeže Šalounova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1100 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 85 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Bře

Rozhýbejme Hořice! - 21 CHALLENGE podpora od pana profesora Pirka.

prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. - český kardiochirurg, přednosta kardiocentra IKEMu, i on přijal výzvu Challenge 21 a zasílá Vám zdravici. Děkujeme

Bře

Rozhýbejme Hořice! - 21 CHALLENGE

Vážení příznivci výzvy Rozhýbejme Hořice! - 21 CHALLENGE, nejprve bychom vám chtěli poděkovat za vaše zapojení do výzvy. Máme velkou radost z toho, kolik z vás se…

Úno

Nové kuchyňky

Nové kuchyňky na domově mládeže.

Pro

Výroba vánočních přáníček

DM Šalounova - Výroba vánočních přáníček s paní vychovatelkou Douskovou.

Pro

Vánoční výzdoba - 4.S

Vánoční výzdoba prostoru DM se žáky 4.SOC s pí.Dufkovou.