Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

Domov mládeže Šalounova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1100 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 85 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Loučení se školním rokem

23.6.2021 Loučení se školním rokem opékáním buřtů s paní vychovatelkou Dufkovou a Douskovou.

Čvn

Sbírka pro Diakonii Broumov.

Žáci oboru sociální činnost společně s paní vychovatelkou Douskovou pořádali sbírku pro Diakonii Broumov.

Bublanina

říprava a pečení třešňové bublaniny s paní vychovatelkou Douskovou.

Grilování

Jelikož jsme se loni kvůli pandemii nemohli na konci školního roku rozloučit, tak jsme letos grilovali u DM v Riegrově ulici. Povídali si, hráli na…

Koupaní v Třebnouševsi

Krásné počasí stále trvá, a tak jsme vzali kola a jeli se vykoupat do Třebnouševse. Užili jsme si spoustu legrace.

Koupaliště Dachova

Konečně se udělalo krásné počasí, a tak jsme vyrazili pěšky cyklostezkou na Dachova. Voda měla 21 stupňů.