Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

Domov mládeže Šalounova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1300 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 95 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

 

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Lis
07

Halloween na zámku

Strašidelný Halloween proběhl v neděli 6. 11. 2022 v Hořicích na zámku, kde studentky sociální činnosti, ubytované na domě mládeže, byly přestrojeny za duchy a …

Číst více
Lis
07

Památka zesnulých - večerní procházka na hřbitov

V podvečer studenti ze sociální činnosti s paní vychovatelkou Douskovou uctili Památku Zesnulých na hřbitově v Hořicích.

Číst více
Lis
07

Dlabání dýní na akci - Strašidelný zámek

Studentky ze sociální činnosti s paní vychovatelkou Douskovou vydlabaly dýně pro "Strašidelný zámek". Doufají, že se dýně budou strašidlům líbit.

Číst více
Říj
19

Pečení moučníku z jablek a ořechů

Děvčata  ze sociální činnosti s paní vychovatelkou Douskovou opět pekly, tentokráte podzimně laděný moučník s ořechy a jablky.

Číst více
Říj
11

Výchova k výtvarnému umění - výstava malíře Oskara Teimera

Studenti třídy 1.S ubytovaní na DM navštívili v Městském muzeu v Hořicích výstavu s názvem Krajiny Oskara Teimera. Výstava byla vytvořena k nedožitým 90. narozením…

Číst více