Gymnázium – okresní kola soutěže v angličtině

Letošní školní kola soutěže v anglickém jazyce, ve kterých naši žáci a žákyně předvedli dost vyrovnané a hlavně velmi slibné výkony, naznačovala, že úspěch v kole okresním je nasnadě. A tak se také stalo. V kategorii pro primy a sekundy víceletých gymnázií nás tím nejlepším možným způsobem reprezentoval Max Palouš, který z Jičína přivezl první místo. Matěj Merta získal krásné třetí umístění. Max postupuje do krajského kola a my srdečně gratulujeme!

Kategorii pro tercie a kvarty víceletých gymnázií reprezentovali za naši školu Laura Paloušová a Filip Plašil. Oba opět „stáli na bedně“. Laura na skvělém druhém místě s postupem do kraje a Filip získal parádní třetí místo. Gratulujeme!

Děkujeme za velmi dobré výkony jak ve školním, tak i v okresním kole také dvěma žákyním vyššího gymnázia Patricii Hakové a Míše Pospíšilové, které se v tvrdé konkurenci okresního kola sice neprosadily na stupně vítězů, ale školu reprezentovaly výborně.

Těší nás výkony všech soutěžících v obou dosavadních kolech, děkujeme všem za účast, postupujícím ještě jednou obrovská gratulace a budeme držet palce Lauře a Maxovi Paloušovým v kolech krajských.

Bez komentářů.