Informace k seznamovacímu kurzu – obor Sociální činnost

Logo Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice

Kurz proběhne ve dnech 2. až 4. září (středa–pátek) v rekreačním středisku Alegro (Dachova u Hořic v Podkrkonoší – http://www.kemp-alegro.cz/). Sraz je ve středu v 8.00 na dvoře školy. Návrat je plánován v pátek kolem 12.00 (na oběd ve školní jídelně).

Přesun na místo konání kurzu proběhne pěšky (je to necelá hodina chůze), zavazadla nám ze školy přivezou. Druhý den (pokud počasí dovolí) bychom rádi podnikli vycházku do Miletína. Přibalte si tedy vhodnou obuv a v každém případě se připravte na možnost deště. Strava (snídaně obědy i večeře), nápoje i povlečení budou zajištěny v kempu. Ubytování žáků na kurzu bude hrazeno z prostředků, které má k dispozici škola (finance vystačí částečně i na stravu). Předpokládaný doplatek za stravování nepřesáhne 200 Kč a bude hrazen na místě.

S sebou si mimo jiné vezměte: Oblečení na dva dny, hygienické potřeby, pravidelně užívané léky (pokud berete) apod. Dále šátek na zavázání očí (možno použít i lehkou šálu), psací potřeby, opalovací krém, repelent proti komárům a klíšťatům, sluneční brýle. Nezapomeňte na roušku (raději jich přibalte více). Menší hudební nástroj vítán!

Pedagogický dozor budou zajištovat třídní učitel RNDr. Evžen Müller, zástupkyně třídního Mgr. Dana Špicarová. Ve středu bude na kurzu přítomna i vychovatelka domova mládeže Iva Dousková.

Bez komentářů.