Je to tady!

Základní část naší slavné ŠFL je u konce. Minulý týden se odehrály poslední zápasy, které ještě mohly ovlivnit celkové pořadí a složení semifinálových bojů. Nyní je vše odehráno a nezbývá nic jiného, než se podívat, kdo postupuje do vyřazovací části ŠFL 2021/2022.

Bez jediné porážky a s nejvyšším možným počtem bodů se na prvním místě umístil Mannschaft 7.G-A.
Na druhém místě poté figuruje pořadatelský tým z 8.G, 3. místo připadá 6.G a posledním týmem, jenž okusí chuť semifinále je tým ze 3.G.
Tyto týmy se tento pátek 14.1. utkají o postup do FINÁLE, které nejspíš proběhne příští týden. Semifinále mají následující podobu:

(Pátek 14.1. 2022)
13:35 – 3.G vs 7.G-A
14:10 – 6.G vs 8.G

Připomínám, že se hraje 2×15 min čistého času.

Tolik k semifinálovým zápasům a nyní se pojďme podívat, jak dopadly ostatní celky.
Těsně před branami postupu skončili borci ze 4.G, když o jedinou výhru skončili na 5. místě. Nicméně pevně věříme, že v následujících letech bude právě tento tým žhavým adeptem na nejvyšší příčky. Na 6.miste je pak třída 2.G, která byla označena jako PŘEKVAPENÍ SEZÓNY. Druhý nejmladší celek za sebou nechal 5.G, 7.G-B a nováčky z 1.G. Good job!
Tým 5.G, jenž se po celou sezónu lehce trápil se šíří kádru obsadil 7.misto, tým 7.G-B, kde hlavní osu sestavy tvořila především ženská kopací technika, což si zaslouží potlesk, obsadil 8. místo. No a nakonec zelenáči z 1.G na 9. místě. Pro ně také velký respekt. Ukázali, že do budoucna se s nimi musí rozhodně počítat.

Co se statistik týče, tak týmy s nejlepší obranou jsou ze 7.G-A a 8.G, kdy oba za základní část inkasovaly shodně 13 gólů.
Nejefektivnějším útokem se pak opět může pyšnit celek 7.G-A, jenž za 8 zápasů nastřílel 51 branek. Největší podíl má pochopitelně duo Kulhas-Hanzlík.

Tímto je tedy jedna část ŠFL 2021/2022 za námi, nicméně již tento pátek se rozjíždí část druhá a to vyzařovací boje. Připomínám, že první semifinále mezi 3.G a 7.G-A již od 13:35! Přijďte své spolužáky podpořit!

Zatím zdar 🏆

 

Autor: Jan Pech.

Bez komentářů.