Noc ve strašidelné škole

Dne 24. října 2019 třída 4.G společně se studentkami z 8.G a s pomocí našich učitelek paní Rolfové a Bergerové připravila pro naše primány strašidelné přespání ve škole. Ti nejprve plnili různé úkoly jako vyrábění svícínku, vědomostní kvíz či fotbal. Po setmění a spořádání pizzy se nejmladší žáci naší školy vydali na stezku odvahy po škole, kterou pro ně připravily maturantky. Celá akce vyvrcholila strašidelnou procházkou po hřbitově nachystanou kvartány.

Všem se halloweenské strašení moc líbilo.

A jaké byly reakce primánů?

Po cestách zesnulých

Ve čtvrtek 24. 10. jsme přespávali ve škole. Největším překvapením pro nás bylo, že jsme šli stezku odvahy, která vedla po škole a poté pokračovala až na hřbitov. Nejděsivější na stezce po škole bylo patro, které vypadalo jako sirotčinec. Nejvíce se nám líbil šílený profesor, který pro nás měl připravený kvíz a poté byl také na hřbitově. Bylo to super!!!

Sofie Drbohlavová, Marie Karbanová 1.G

Noční adrenalin

V půl páté se sešla třída 1.G ve škole, kde se měl konat strašidelný večer. Všichni primáni se hned na začátku rozdělili do skupin, které postupně obešly jednotlivá stanoviště (kvíz, tvorba svícínků a fotbal). Po jejich absolvování jsme šli koukat na hororový film a postupně vyráželi na stezku odvahy. Bylo to strašidelné, ale hezké.

Johana Slováková, Lucie Otrubová

Bez komentářů.