Dětský den

Studenti prvního, druhého a třetího ročníku sociální činnosti se na celé dopoledne převtělili do pohádkových bytostí a vrátili se tím též do svých dětských let, aby potěšili ty nejmenší na Den dětí. Potkat jste tu mohli například vodníky, Pata a Mata, princezny, lesní víly, Boba  a Bobka, Macha a Šebestovou, duchy, veselé kočičky, Červenou Karkulku s vlkem,  medvídka Pú, klauny, berušky, broučka, veselá pyžamka, Toma a  Jerryho, Asterixe a Obelixe a další…

Na každém pohádkovém stanovišti plnily děti z mateřských školek, nižších stupňů základních škol, nebo ty nejmenší se svými maminkami zábavné úkoly. Mohly si nechat také nakreslit obrázek na obličej, nebo svěřit své tajné přání na kousek papírku Zlaté rybce a doufat, že se jim splní. Nouze nebyla ani o veselé pohádkové písničky, při nichž si zatancovaly nejen děti, ale i pohádkové bytosti.

Celkem navštívilo akci 319 dětí (plus další tvořil doprovod učitelek, maminek, babiček, dědečků…). Rozzářené tváře dětí jsou nám tou nejhezčí odměnou.

Velké díky všem za účast! Těšíme se na obdobné akci příští rok!

Mgr. Dana Špicarová a Iva Dousková

Bez komentářů.