Online výuka na Gymnáziu a Sociální činnosti

Logo Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice

Vážení rodiče žáků oborů gymnázia a sociální činnosti,

po prvních deseti dnech uzavření školy se vedení školy rozhodlo přejít na aplikaci Microsoft Teams jako hlavní komunikační kanál mezi učiteli a žáky. Hlavním důvodem pro toto rozhodnutí bylo očekávané dlouhodobé uzavření škol a snaha sjednotit a zpřehlednit dosavadní komunikaci.

Aplikace MS Teams funguje pod všemi operačními systémy (Windows 7, 10, Android, iOS). Je ji možné nainstalovat do všech komunikačních zařízení (PC, mobil, tablet) nebo ji prohlížet v jakémkoli webovém prohlížeči (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge).

Vašim dětem pošleme během úterý 24. 3. 2020 podrobnější informace včetně technických návodů a přihlašovacích údajů, které již máme v současnosti vygenerovány.

Věřím, že toto rozhodnutí přivítáte a nebudou je provázet žádné technické obtíže. Dosavadní komunikace přes emailovou poštu nebo Bakaláře bude pochopitelně také možná.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte vedení školy, v případě dotazů technických se laskavě obracejte na Mgr. Pavlu Skořepovou (skorepova@gozhorice.cz, tel. 739 402 490) nebo Ing. Tomáše Horáka (horak@gozhorice.cz, tel. 775 952 343).

Za vedení školy Mgr. Vladimír Šorma, zástupce ředitele

Bez komentářů.