Podpora Denního stacionáře Klokan o. p. s. – Běh pro Klokan

Ve čtvrtek dne 15. 9. 2022 navštívili studenti prvního ročníku oboru sociální činnost Denní stacionář Klokan o. p. s. – jehož  mottem je: „V průběhu dne poskytovat služby lidem se sníženou soběstačností z důvodu zdravotního postižení, umožnit v max. možné míře vést a rozvíjet běžný způsob života, zejména realizovat své potřeby, rozvíjet svůj potencionál, získávat nové dovednosti a smysluplně trávit volný čas.“

Pan ředitel Bc. Petr Jakl nás seznámil s činností této služby a podal odpovědi na veškeré zvídavé dotazy. Sociální pracovnice Bc. Zuzana Eršilová studenty provedla prostorovým zázemím a přiblížila, jak vypadá takový běžný den klienta v tomto zařízení. Studenti tak mohli poznat, koho budeme dne 28. 9. 2022 podporovat nejenom svou účastí na charitativním běhu, ale i doprovodnými aktivitami v parku, který si studenti prvního a druhého ročníku sociální činnosti připravují pro děti.

Doufáme, že se nás na 5. ročníku charitativního běhu pro Klokan sejde co nejvíc!

Tímto všechny srdečně zveme, pojďte podpořit dobrou věc  v našem městě! Bližší informace a přihlášky se zvýhodněným startovným pro naši školu získáte u paní učitelky Dany Špicarové.

Bez komentářů.