Předávání maturitního vysvědčení a zahradní ples

V pátek 3. června 2022 ve 16 hodin se studenti osmiletého gymnázia a oboru sociální činnosti mohli poprvé podívat na svá maturitní vysvědčení. V Hořicích v areálu Zahrada jim třídní učitelé Mgr. Jiří Holubička a Ing. Tomáš Horák za přítomnosti starosty města Hořic, Aleše Svobody a zástupce ředitele, Mgr. Vladimíra Šormy slavnostně předali maturitní vysvědčení a pochvaly za celostudijní úspěchy na naší škole.

Tím ale slavnostní den nekončil. Studenti gymnázia z důvodu opatření proti šíření nemoci covid, tak nemohli mít svůj maturitní ples. Proto uspořádali originální zahradní ples v již zmíněném areálu. Po 18. hodině došlo na slavnostní šerpování a přípitek již s absolventy. Ke každému plesu patří tombola o hodnotné ceny a ani na této slavnosti za nádherného teplého slunečného počasí, to nebylo jinak. Okamžité výhry byly k dispozici již od 19 hodin a od 22 hodin proběhlo slosování o hodnotné ceny (mobil, grilovací kameny, pytle s obilím, soudky piva, …). Po celý ples bylo zajištěno různé občerstvení, hrála živá i reprodukovaná hudba, a kdo chtěl, tak mohl tančit, nebo jen poslouchat. Byli přítomni rodiče a prarodiče letošních absolventů, setkaly se zde různé ročníky dřívějších absolventů a nechyběly ani rozhovory s učiteli.

Počasí organizátorům i účastníkům přálo, akce se vydařila a my věříme, že letošním čerstvým absolventům naší školy bude dařit i v jejich dalším životě. Hodně štěstí!

 

Předchozí

Další

Bez komentářů.