Tomáš Sokol, Martin Veselovský a Andrej Drbohlav na naší škole

Na naši školu jsme si pozvali HOSTY! Sice jenom online, ale rozhodně ne jen tak ledajaké!

Ve čtvrtek 29. dubna 2021 si naši učitelé budou povídat s Andrejem Drbohlavem, psychopatologem a etopedem, na téma Poruchy chování a sociálně patologické jevy ve školním prostředí.

Ale samozřejmě nejen o tom. Věcí, které trápí učitele v dnešní době, je opravdu mnoho.

pondělí 3. května 2021 přijal naše pozvání novinář a moderátor Martin Veselovský, aby besedoval s našimi studenty o tom, v čem spočívá jeho práce, co ho na rozhovorech baví, na jaké hosty rád vzpomíná a na které naopak vůbec ne. Víte například, který ze svých rozhovorů považuje za nejbizarnější? A jak velkou odvahu potřebujete, abyste odešli z České televize a založili si vlastní internetovou televizi?

A do třetice se v pátek 7. května 2021 potkáme s advokátem Tomášem Sokolem. Několikrát vyhrál v soutěži Právník roku pořádané Českou advokátní komorou. Po sametové revoluci byl  městským prokurátorem v Praze a poté dokonce ministrem vnitra. Dnes je  znám především jako úspěšný advokát. Na co byste se ho zeptali? Má za sebou řadu mediálně sledovaných  a také kontroverzních kauz. Podle čeho si vybírá, koho bude hájit? Čím se řídí a do čeho by nikdy nešel? Tak na všechny tyto dotazy se naši studenti mohou zeptat.

Všechny přednášky jsou pro studenty a zaměstnance naší školy, ale pokud by měl někdo z veřejnosti vážný zájem se zúčastnit, kontaktujte nás na sulcova@gozhorice.cz do 30. dubna 2021.

Bez komentářů.